HAKKIMIZDA

Firmamız 2000 yılında Tahir Esği tarafından kurulmuş olup Tahir Esği'nin "Çiftçinin Dostu Savranlar Tarım"sloganıyla çıkmış olduğu bu yolda günümüzde yerli halkın güvenini kazanmış ve bölgede tarımda öncü isimlerden olmayı başarmıştır.Firmamız zirai gübre,zirai ilaç,kaba yem,kesif yem,tohum,damla sulama sistemleri,yağmurlama sulama sistemleri satışı,sözleşmeli silaj alımı ve satımı ve hububat yapmaktadır.Paket Silaj

Yılın her günü paket silajımız stoğumuzda 3 çeşit olarak bulunur.Bunlar:

1-Paketli Yonca Silajı

2-Paketli Mısır Silajı

3-Paketli Fiğ Silajlarıdır.

Paketli yonca silajı protein,fosfor ve kalsiyum bakımından yonca balyasına göre oldukça zengin ve stoklama kolaylığı vardır.

Paketli mısır silajı ise nişasta ve kuru madde oranı açısından yüksektir.

Türkiye'nin her yerine nakliye kolaylığımız, vade avantajlarımız ve toplu alımlarda istifleme (sılajı kepçe ile çiftliğinize düzenli olarak indirme) avantajlarımız vardır.

Detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için iletişime mail yoluyla ya da telefon ile geçebilirsiniz.

Zirai Gübre satışlarımız azotlu sıvı gübreler,azotlu gübreler,potasyum,kükürt,kalsiyum,fosfor,çinko,bakır,demir,mangan,magnezyum,bor,molibden,hümik asit,yaprak gübreleri,asit gibi bütün gübre çeşitlerini uygun fiyat,yüksek gübre oran garantisi ile sizlere sunmaktayız.

Çalıştığımız firmaları ve bayiiliklerimizi görmek için tıklayınız.

Ürün gruplarımızdan bazıları

Sulama Sistemlerimiz

Netafim bayiiliğinde satışını yaptığımız sulama sistemleri damla sulama sistemleri,yağmurlama sulama sistemleri,filtre sistemleri ve ek parçalar kaliteli ürün,uygun fiyat,kargo ve nakliye avantajı ile sizlerle.

Detaylı bilgi için mail ya da telefon aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.