Ürünlerimiz-Hizmetlerimiz

Dane Mısır Alım-Satım

üreticilerimizin dane mısırlarını ziraat mühendislerimizle saha çalışmaları yaparak en uygun zamanda hasat yapılan ve rutubeti düşük olan mısırları alıyoruz. Türkiye'nin dört bir yanına nakliye ve vade avantajlarıyla tüketicilerimizle buluşturuyoruz.

Tohum Satışları 

Ürün almak üzere toprağa ekilen tahıl vb. taneleri olan tohumlar verim ve kaliteli bir ürün almak için önemlidir,asıl önemli olan ise doğru toprakla doğru tohumun buluşturulmasıdır.Bu sayede Ziraat yüksekmühendilerimiz ve ziraat mühendislerimizle saha çalışmaları ve toprak analizleri yaparak doğru tohumla doğru toprağı buluşturuyoruz.Toplu veya tane satışlarımız ile de sizlere satışa sunuyoruz.

Kesif Yem Satışları

Dünya'nın 2.büyük karma yem fabrikası olan New Hope Yem bölge bayiliğimizle büyükbaş,küçükbaş,kanatlı grubu yemleri ve flake yemlerini çiftliklerinize satışa sunuyor ve Türkiye'nin dört bir yanına nakliye avantajı sağlıyoruz.

Sipariş,bildirim,daha fazla detaylı bilgi ve anlık fiyat bilgisi almak için iletişim ya da temas sekmesini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.